1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir. 1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir. 1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir. 1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir.

C Vitamini Serumu

Ürün Kodu: SER-01

  C Vitamini Serumu

Concentrate Serum Vitamin C

20 ml

C vitamini yüz serumu cildi, CoEnzyme Q10' ile zamanı adeta durduran iddialı bir şekilde yenileyici bir serum olarak tasarlanmıştır. Her cilt ile uyumlu bitki ve botanik yağlardan oluşan güç dolu bir doğal birliktelik ile formüle edilen serumumuz, cildi dönüştüren, yaratıcı, neşeli hisler veren üst düzey bir nemlendirici iksirdir.

Serumumuz özellikle ciltte yaşlanma belirtilerinin oluşumunu yavaşlatmak isteyen 30 yaş ve üstü kadınlar için uygundur. C vitamini serumumuzu Güneşe maruz kalma, kirlilik, stres ve yaşlanma nedeniyle oluşan oksidatif stresin olumsuz etkilerinden korunmak için kullanabilirsiniz.

 

"C VİTAMİNİ SERUMU"NUN YILDIZ BİLEŞENLERİ NEDİR?

Koenzim Q10                                                                                                                                                                                                              Yaşlanma karşıtı özelliklere sahip çok güçlü bir antioksidandır. Koenzim Q10 hücre zarlarını zararlı radikallerden korur, hücre metabolizmasını aktive eder ve özellikle olgun ciltler için uygundur. Hücrelerdeki Chi enerjisini harekete geçirir; hücreleri yeniler ve korur. Cilt yaşlanmasını önleyebilen serbest radikallere karşı korur.

 

Astaxanthin; ana bileşen bir "Süper antioksidan" olarak kabul edilir. Çevrede hüküm süren çok çeşitli serbest radikaller vardır ve Astaxantin bunların hemen hemen hepsini nötralize edebilir. Ekstrakt ayrıca cildi mineraller ve vitaminlerle doldurarak gençleştirir. Cildin erken yaşlanmasını önler ve yaşlanmaya bağlı etkileri en aza indirmeye yardımcı olur. Cildin kuruluğunu iyileştirir ve bazen bilinmeyen bir nedenden dolayı cilt sertleşmesi meydana gelir, cildin elastikiyetini ve nem tutulmasını arttırır. Ayrıca cildi zararlı UV ışınlarından koruyabilir.

 

Tetra-C (Ascorbyl Tetraisopalmitate); cilt tabanındaki kollajen dokuyu harekete geçirir, kollajen üretimini hızlandırır ve cildin yaşlanmasını engeller. Aynı zamanda bir anti-inflamatuar ajan ve antioksidan olarak da rol oynar.

Tetra-C;
*Cilt tonunu aydınlatır, soldurur ve lekeleri giderir;
*Yaşlanma Karşıtıdır; kollajen sentezini ve hücre yenilenmesini geliştirir ve kırışıklıkları azaltır;
*Antioksidandır; serbest radikalleri yakalar ve ayrıca hücreleri UV ışığından korur.
*Anti-enflamatuardır; akneyi tedavi eder ve önler; yağlı cildi oksidasyondan korur.

Ahududu tohum yağı (Rubus İdaeus Seed Oil); 

Ahududu tohumu yağı, bir yaz gününde tatlı taze ahududu görüntülerini çağrıştıran lüks, tatlı ve çekici bir sondaj yağıdır. Botanik veya INCI adı Rubus idaeus'tur ve yağ, cilt için nemlendirici, tıkayıcı, iltihap önleyici ve antioksidan faydalar sunar. Ayrıca, ahududu tohumu yağı, kırışıklıkların, ince çizgilerin ve sarkmış cildin görünümünü yumuşatıp pürüzsüzleştirirken, cildin elastikiyetini, esnekliğini ve esnekliğini artırmanın yaşlanma karşıtı faydalarını sunar. Hücre zarı fonksiyonunu destekler, ciltteki nemin tutulmasına yardımcı olur ve cildin elastikiyetini korur.

 

Kuşburnu yağı (Rosa canina Seed Oil)

Kuşburnu yağı, vitaminler, antioksidanlar ve yağ asitleri ile dolu olması nedeniyle önemli yaşlanma karşıtı faydalara sahiptir. Antioksidan etkisine katkıda bulunan E, F vitaminleri ve pro-vitamin A içerir. A vitamininin varlığı ayrıca ciltte kolajen üretimini uyarır, böylece kırışıklıkların görünümünü azaltır. Yağ asidi F vitamini, genel cilt tonunu ve dokusunu iyileştirmeye yardımcı olmak için A vitamini ile birlikte çalışır.

B-Carotene; klorofil içeren bitkilerde, bakterilerde ve yiyeceklerde bulunan temel karotenoiddir. Bu güçlü karotenoidin cilde faydaları, çevrede bulunan serbest radikalleri nötralize etmeye yardımcı olan güçlü antioksidan korumayı içerir. Beta-karoten, UVA ışığının neden olduğu hasara karşı koruma kabiliyeti nedeniyle cilt bakımı formülasyonlarına yaygın olarak uygulanır.

İçindekiler; Rubus İdaeus Seed Oil, Squalane, Rosa Canina Seed Oil, Helianthus Annuus, B-Carotene, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Tocopherol, Astaxanthin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Ubiquinone

Kullanım şekli;C vitamini serumu temizlenmiş ve toniklenmiş cilde, haftada bir veya ihtiyaca göre 2 kez nemlendiriciden hemen önce sabah veya akşam günde bir kez kullanılabilir. 1-2 kez pompalayarak temiz elinize aldığınız serum özünü yüzünüzün heryerine yayabilir ve cildiniz emdikten sonra uygun bir nemlendirici ile cilt bakımı rutininize devam edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...