1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir. 1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir. 1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir. 1000 TL üzeri kargolarınız ücretsizdir.

Leke Aydınlatıcı Yüz Kremi

Ürün Kodu: KRM01
  • 535,00 TL
  • Havale/EFT ile 508,25 TL
    44,58 TL 'den başlayan taksitlerle
  • Marka: Hocus Pocus
  • Kategori: Yüz Kremleri
  • Stok: 10

Leke Aydınlatıcı Yüz kremi UnSpotted Facial Cream
50 ml

Leke aydınlatıcı Yüz kreminin içindeki aktif bileşenler yaşlılık lekelerinin oluşumunu benzersiz bir şekilde önler. Ayrıca mevcut yaşlılık lekelerinin boyutunu da başarılı bir şekilde küçültür ve konturlarını küçültür. Cilt tonu eşitlenir ve cilt yeniden parlak görünür. Kremin içindeki Bakuhiol sebum üretiminin doğal düzenlemesini dengeler. Eşsiz deniz iğdesi yağı, epistermisin yenilenme yada yeniden doğma süreçlerini başlatır ve aksiyon kazandırır.
BAKUCHIOL;.
Hint ve Çin tıbbında yaygın olarak kullanılan bir bitki olan Psoralea Corylifolia bitkisinin yenilebilir tohumlarından elde edilen retinol benzeri, %100 doğal, yaşlanma karşıtı ve leke önleyici cilt bileşiğidir. Retinole yapısal bir benzerliği olmamasına rağmen, Bakuchiol'ün gen ekspresyonunun retinol benzeri regülasyonu yoluyla retinol işlevselliğine sahip olduğu bulundu.

Faydalar
• Lekeli ve pürüzlü ciltlere karşı etkili aktif madde.
• Sebum üretiminin doğal düzenlemesini dengeler.
• Bakuchiol, retinol benzeri aktivitelere sahip olarak yaşlanma karşıtı ve kırışıklık önleyici özelliklere sahiptir. Bakuchiol'ün hiperpigmentasyonu ve kırışıklıkları retinol kadar etkili bir şekilde azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
• in-vitro çalışmalarda Bakuchiol'ün kollajen üretimini uyardığı ve yüksek elastin seviyesini koruduğu bulunmuştur.
• Bakuchiol, mükemmel fotokimyasal ve hidrolitik stabiliteye sahiptir ve foto-oksidatif ortam altında retinolün stabilizatörü olarak işlev görür. In-vitro Bakuchiol, anti-bakteriyel ve anti-fungal aktiviteye sahiptir. • Bakuchiol tüm cilt tipleri için uygundur: kuru, hassas, yağlı veya karma..           


• Bakuchiol, retinol benzeri aktivitelere sahip olarak yaşlanma karşıtı ve kırışıklık önleyici özelliklere sahiptir. Bakuchiol'ün hiperpigmentasyonu ve kırışıklıkları retinol kadar etkili bir şekilde azalttığı klinik olarak kanıtlanmıştır.
• in-vitro çalışmalarda Bakuchiol'ün kollajen üretimini uyardığı ve yüksek elastin seviyesini koruduğu bulunmuştur.
• Bakuchiol, mükemmel fotokimyasal ve hidrolitik stabiliteye sahiptir ve foto-oksidatif ortam altında retinolün stabilizatörü olarak işlev görür.
• In-vitro Bakuchiol, anti-bakteriyel ve anti-fungal aktiviteye sahiptir.
• Bakuchiol tüm cilt tipleri için uygundur: kuru, hassas, yağlı veya karma ciltler.


NİASİNAMİDE ; yaşlanmanın görsel etkileriyle birkaç cephede savaşır. Cildin bariyerini, yani cildin ilk savunma hattını iyileştirerek, ince çizgilerin nem kaybına ve dehidrasyona karşı korunmasına yardımcı olur.
ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltmak, genişlemiş gözenekleri Sıkılaştırmak ve küçültmek ve sebum düşürücü aktivitesi nedeniyle yağlı cildi iyileştirmek için etkili bir araçtır. Diğer bir büyük etkisi de melanozomların melanositlerden keratinositlere transferini aşağı doğru düzenleyerek cilt pigmentasyonunu etkileme yeteneğidir.
Bu nedenle Nicotinamide cildi aydınlatmak ve yaşlılık lekeleri ve melazma gibi hiperpigmentasyon bozukluklarını azaltmak için kullanılabilir.                                                     


SEA BUCKTHORN OİL(DENİZ İĞDESİ YAĞI)
Deniz topalak yağı yara iyileşmesini destekler ve analjezik etkiye sahiptir. Yanıklarda ve nekrotik yaraların tedavisinde de kullanılır. Deniz topalak yağı, aynı zamanda cilt yağının bir bileşeni olan, nadiren oluşan palmitoleik asit içerir. Epidermiste rejeneratif süreçleri uyarır ve yara iyileşmesini destekler.
Bu nedenle, deniz iğdesi özü cilt yenilenmesini etkinleştirmeye ve yara izlerini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Ekstrede bulunan diğer doymamış yağ asitleri cilt nemini artırır. Deniz topalak yağı, antioksidan ve antiinflamatuar etkiye sahiptir. Ayrıca deniz iğdesi yağı saçı güçlendirir.OLEA EUROPAEA LEAF EXTRACT,
Zeytin yaprağından elde edilen oleuropein, cilt hücrelerinde yaşlanma pigmenti lipofusin oluşumunu engeller ve yaşlılık lekelerinin gelişmesine karşı korur. Kırışıklıkları ve ince çizgilerin giderilmesini destekler.
Cilde uygulanan Zeytin Yaprağı Botanik özü, havanın, elementlerin ve çevresel stres faktörlerinin ve kirleticilerin sert etkilerine karşı koruma sağlayabilir. Yaşlanma belirtilerinin görünümünü yavaşlatır, cildi besler ve arındırır, tahrişi yatıştırır, hasarı onarır, kızarıklığı azaltır, nemlendirir, yeni hücrelerin
büyümesini uyarır ve dolaşımı artırır.
Dengeli bir Oleuropein bileşimi, stabilize C Vitamini ve Çinko PCA, yaşlılık lekelerinin oluşumundan sorumlu iki pigment olan Melanin ve Lipofuscin ile kapsamlı bir şekilde savaşır.YEŞİLÇAY EKSTRATI:
Oksidatif hasarı önleyen ve cildi UV radyasyonundan koruyan polifenoller olarak bilinen antioksidan moleküller açısından zengindir. Bu konuda yapılan klinik Çalışmalar, yeşil çay özünün, erken yaşlanma belirtileriyle savaşmasına yardımcı olan anti-enflamatuar ve cildi yatıştırıcı özelliklere sahip olduğunu göstermiştir. Matcha(Yeşilçay),onu son derece güçlü bir antioksidan yapan kateşinler adı verilen polifenol bileşikleri açısından zengindir. Özellikle matchada bulunan antioksidanlar ciltteki hücrelerin bozulmasını önleyebilir ve böylece cildin yaşlanmasını yavaşlatabilir.
Yeşilçay ekstratının antioksidan etkisi, kolajen ve elastin gibi ciltteki yapısal proteinleri parçalayan bir enzimin üretimini de engelleyerek kırışıkların | oluşumunu azaltabilir veya önleyebilir.

Göz ile temasından koruyunuz. Çocuklar ve hayvanlardan uzak bir yerde tutunuz. Direk güneş ışığından uzakta mümkünse oda Sıcaklığında (20-22 derece) saklayınız.
Haricen kullanılır. 


 

 

 

 

 

 

 

TESLİMAT

Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...